czwartek, 15 stycznia 2009

nareszcie nowy post.

nowy post.jestem przerażona wielka hipokryzją świata.tak tak, ja wiem że to nie od dziś tak wygląda,ale czekam z niecierpliwościa ,na to aż to wszystko pierdolnie(o czym sumiennie zapewniają mnie Świadkowie Jehowy). i porzucam sobie przykładami,wyrzygam sie wirtualnie,ulżę sobie.no to zacznijmy od trendu na ekologię.idea wzniosła,piękna i słuszna.nawet w Polszy naszej zorganizowano szczyt EKO,ogólnospołeczne podniecenie i zwiększenie liczby kontenerów na segregowane śmieci w Poznaniu.i dobrze.ale ulotnośc "ducha EKO" ,"malowanie trawy na zielono",totalnie niepoważne podejście do tematu-to chyba moje jedyne wnioski jakie wyciągnęłam tak sobie po cichu obserwujac to wydarzenie w stolicy(stolcu?) Wielkopolski, Poznaniu.booooo..... bo obok pięknych,porywających sloganów o oszczędzaniu energii,tuż obok na pozańskim deptaku zawisły miliony lampeczek świątecznych,pochłaniających tryliony kilowatogodzin... oszczędzanie energii.
hmmm... albo billboardy z hasłem "po co drzeć koty",promujące instytucje i organizacje,które mają uswiadomić nam,klientom,jakie sa nasze prawa.skorzystałam.żenua!argument pana rzecznika p.k . brzmiał"poc o kupowała Pani taki produkt skoro jest wadliwy?"szok!double szok!szok!szok!szok!
radośći w zyciu mi na szczęscie nie brak, i moja uwaga szybko jest odciągana od takich debilizmów. teraz naprzykład za sprawą pwewnego "sprzęta" powracam do dawnej pasji,choc nie tak zupełnie, bo pasja ta została nieco zmodyfikowana,dostosowana do współczesnego świata.Panie i Panowie:oto my Pętak i nasze nieekologiczne i pornograficzne wytwory.mozna "opierdalać konstruktywnie".

2 komentarze:

mój durny los pisze...

sama sobie komentarz napisze.w kwestii wyjasnienia.bo zanim ja to wszystko ogarne,to zdjecia beda wygladały tak(dlatego prosze o rady) i blog bedzie wygladał tak(nie rozumiem jeszcze wielu funkcji) pozdro

simonout pisze...

dobrze że zaznaczyłaś "konstruktywnie" bo opierdalać to każdy potrafi ;)

ja osobiście stawiam, patrząc od góry na foty: 2, 7, 9 10.
2: plusy - światło, kadr, mina modela :D, oólnie sajko. minusy - szum i może ostrość :) ale to da sięwybaczyć bo śmiem twierdzic że mogło to być celowe :D
7: + kadr, ostrość, iso, uchwycenie śnieżynek :D itd, widać że szukasz tematu na streecie. i o to chodzi. minusy: fota świetna na ćwiczenie ale pewnie raczej nikogo śnieżynki na tp nie zainteresują ;) chyba że zdjęcie jakoś zatytułujesz, tytuł często przyciąga odbiorce albo i wręcz na odwrót :)

9 - dla mnie najlepsza fota, pokazuje część miejsca, ludzi, klimat, wciągający kadr, z resztą sama widzisz ocb :P

10 w zasadzie podobnie ale juz bardziej otwarcie i reportersko? :)
w każdym razie mniej mnie interesuje. mnie ofkors :)

no i jaro przy poldku ale to juz inna baja heheh

i ogólnie bardzo mnie cieszy ze oko pani trenuje i aparat poznaje bo widać to na wszystkich fotach.
nawet tą z poldajem hehe

pozdrawiam :P